Prireditev ob kulturnem prazniku

V šoli smo 7. 2. 2024 imeli prireditev za Prešerna. Nastopali smo z inštrumenti in tretješolci smo brali besedila v desetih delih. Nastopile so tudi ljudske pevke in pevski zbor. Imeli smo se lepo. (Tim Vrtin, 3. r.)

Prešernova proslava je bila kar pomembna in lepa. Na prireditvi je bilo veliko učencev. Nastopili smo različni glasbeniki; vsi smo lepo zaigrali. Proslava se je tudi snemala. (Nadja Jesih, 3. r.)

Danes, 7. 2. 2024, je potekal pouk malo drugače. Ob koncu pouka smo imeli kratko prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku. V telovadnici smo se zbrali učenci od 1. do 5. razreda. Najprej smo poslušali slovensko himno, ob kateri smo vsi ponosno stali. Nato so učenci, ki obiskujejo glasbeno šolo, zaigrali na svoje inštrumente. Za konec pa smo učenci otroškega pevskega zbora zapeli pesem z naslovom Snežinke. (Nuša Panjan, 2. r.)