Prvi šolski dan 2020

Prvi šolski dan se je letos začel drugače kot po navadi. Letos smo v šolo morali priti z zaščitnimi maskami. V razredu nismo potrebovali maske. Najprej nam je učiteljica razložila pravila v tem šolskem letu. Razdelila nam je tudi prijavnice za krožke.

V drugi polovici dneva smo si v telovadnici ogledali predstavo. Predstava mi je bila zelo všeč. Po predstavi je sledil ples in igra glasbeni stoli. Potem smo se vsi preobuli in odšli ven počakat na razvoz. Ta dan mi je bilo zelo všeč.

SARA FILIP, 5. r.

Bilo je 1. 9. 2020, v torek. Predstavo smo gledali učenci 1. do 5. razreda. Predstava mi je bila zelo všeč, saj smo se veliko gibali in plesali. Ter se igrali različne igre. Igralci so bili zelo šaljivi, zato smo se veliko nasmejali. Preživeli smo lep prvi šolski dan.

TAI ZAJC, 5. r.