Odličen uspeh naših učencev na državnem natečaju Evropa v šoli – Neža Špehar osvojila 1. mesto

V sredo, 8. maja 2024, so se učenci, katerih dela so se uvrstila na državni nivo, udeležili državne zaključne prireditve natečaja Evropa v šoli, ki je bila v Celjskem domu v Celju. Osnovna šola Dragatuš je sodelovala na likovnem delu tega natečaja, katerega tema je bila Dobro se z dobrim vrača.
Na državni nivo so se uvrstile Neža Gorše iz 1. razreda (mentorica Maja Lamut), Ema Kambič iz 2. razreda (mentorica: Mojca Pavlinič), Nina Kobetič iz 4. razreda (mentorica: Sabina Lukežič) ter Neža Špehar iz 7. razreda (mentorica: Jasmina Strugar).
Neža Špehar je na likovnem področju za likovno delo »Mladi, pomagajmo starejšim!« prejela priznanje in nagrado za osvojeno 1. mesto v državi pod mentorstvom Jasmine Strugar.
Iskrene čestitke vsem uvrščenim na državni nivo, Neži pa za osvojeno 1. mesto v državi!
V Celju smo si ogledali še Pokrajinski muzej, na ulicah pa Evropsko vas, kjer so učenci in dijaki celjskih šol na stojnicah predstavili evropske države in njihove značilnosti. Hkrati pa smo obeležili 20 let Slovenije od vstopa v Evropsko unijo.

PRILAGODI VIDEZ STRANI