Rogla 2023 – ponedeljek

Vožnja do CŠOD je hitro minila. Sledila je razporeditev po sobah in tovorjenje prtljage po stopnicah gor. Svojo smučarsko opremo so pustili v avtobusu, ker so se popoldne namenili na Roglo. Nato je bilo kosilo (jedilnik si lahko ogledate v foto galeriji), sledilo je še prevzemanje smučarske opreme (smuči, palice, čelade) za tiste, ki tega niso prinesli s seboj. Na Rogli (do smučišča je 12 km) je bil prvi test znanja smučanja na Uniorčku. Bilo bi lepo, a jih je pričakala prava snežna nevihta. Bili so mokri, a bodo to v CŠOD posušili in se pripravili na jutrišnji dan.
Popoldne so imeli predstavitev CŠOD Gorenje (od pravil v domu do programa dela v tem tednu).
Po večerji je sledila seznanitev s FIS pravili in za konec športni večer v telovadnici.
V galeriji slik si lahko ogledate nekaj današnjega dogajanja.

PRILAGODI VIDEZ STRANI