Zaključna prireditev 36. Tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehrani

Tekmovanje za čiste in zdrave zobe ob zdravi prehrani se je izteklo. Učenci 4. razreda smo se skozi vse šolsko leto trudili, da so bili naši zobje dobro umiti. To nam je odlično uspevalo, saj smo postali zmagovalni razred na naši šoli. Za nagrado smo se v sredo, 5. 6. 2019, udeležili zaključne prireditve v KD Metlika. Tu smo se zbrali vsi zmagovalni razredi iz Bele krajine.

V uvodu sta nas pozdravila metliški župan in direktorica ZD Metlika. Nato so nam zobne vile podelile nagrade in priznanja. Sledila je zabava s čarovnikom Grego, s katerim smo peli in čarali. Ob izstopu iz dvorane nas je pričakala še zdrava pogostitev.

Bilo nam je zelo lepo. Sklenili smo, da se bomo tudi v prihodnje trudili in redno skrbeli za čistočo svojih zob.

Razredničarka in učenci 4. razreda