Občinski šolski parlament 2019

V petek, 1. marca 2019, sta na 29. občinskem šolskem parlamentu sodelovala Tim Gašperič in Sara Plut Pečavar. Parlament je potekal v sejni sobi Občine Črnomelj. Sodelovali so tudi učenci iz drugih osnovnih šol občine Črnomelj: OŠ Stari Trg ob Kolpi, OŠ Loka, OŠ Vinica, OŠ Mirana Jarca, OŠ Milke Šober Nataše. Letošnja tema debate je bila zopet Šolstvo in šolski sistem. Tim in Sara sta predstavila svoja stališča o šoli, odnosih v njej, učnih vsebinah in načinih poučevanja. Bila sta odlična. Za regijski šolski parlament so bili izbrani naslednji parlamentarci: Jan Škof (OŠ Mirana Jarca Črnomelj); Michel Horn, Marko Mikunovič (OŠ Loka Črnomelj); in Alja Ivančevič (OŠ Milke Šobar Nataše). Izbrani bodo zastopali Belo krajino na regijskem šolskem parlamentu, ki bo v Novem mestu, 19. marca 2019.

Mentorica Sanela Majstorović