Tehniški dan s Podjetniškim inkubatorjem Bela krajina

V torek, 18. 6. 2024, smo imeli učenci 7. in 8. razreda tehniški dan. Na šolo sta prišla Ana Granda iz Podjetniškega inkubatorja Bela krajina in Gregor Šmalcelj iz Krajinskega parka Lahinja.
Na začetku so nam predstavili park, čemu je park zavezan, kaj je glavna naloga parka in kakšne turistične produkte park lahko sploh izvaja. 2. uro smo se razdelili v 6 skupin ter dobili nalogo, da opišemo park v katerem smo že bili, ter kako se nam je tam zdelo. Nato smo se iz telovadnice pomaknili v učilnice in naredili plakat, na katerega smo zapisali predloge za produkte o turistični privlačnosti, ki bi jih lahko postavili v krajinskem parku Lahinja.
Bilo je zelo zanimivo in poučno, saj smo se naučili veliko novega o Krajinskem parku Lahinja, ki ga velikokrat obiščemo s šolo.

Neža Špehar in Nuša Alexandra Kočevar, 7. r.

PRILAGODI VIDEZ STRANI