Zaključni izlet 9. razreda

V petek, 6. 6. 2024, smo se učenci 9. razreda zbrali pred šolo in se odpravili na našo zadnjo skupno dogodivščino. Najprej smo se ustavili v Ljubljani, kjer smo imeli Paintball. Pomerili smo se v boju dveh ekip na poligonu. Rezultat ni bil pomemben, pomembno je bilo, da smo že na začetku pokazali, da je to naš končni izlet, na katerem se bomo družili, peli, zabavali, in se predvsem dobro imeli. Nato smo pot nadaljevali proti Slovenski obali. Tam smo se najprej pomerili v odbojki na mivki. Po odbojki je sledil skok v morje in nato zaslužena pica na plaži. Sledili so vodni športi in druženje na plaži, kjer se je izkazala igrivost in povezanost naših učenk in učencev. Verjamem, da se je ta dan vsem prehitro končal in da bo vsem ostal zapisan kot en lep spomin na osnovno šolo.

Učenci 9. razreda z razredničarko

PRILAGODI VIDEZ STRANI