Športni dan 1. triade na Gačah

Danes smo obiskali adrenalinski park na Gačah. Ko smo prispeli na Gače, smo se napotili peš v gozd. Nato smo si vzeli odmor za malico. Po malici pa smo se odpravili v adrenalinski park. V parku sem se imela lepo in upam, da bom Gače obiskala še kdaj. (Kim Mravinec, 2. razred)

Danes, 27. 5. 2024, smo imeli učenci od 1. do 5. razreda športni dan – gas na Gače. V šolo smo prišli kot običajno, le brez šolskih torb. Avtobus nas je odpeljal na Gače. Tam smo najprej pomalicali, nato pa se razdelili v dve skupini. Mlajša skupina je šla v gozd, starejša pa v Pustolovski park Gače. Vodič nam je pokazal stroje za urejanje smučišča. Počasi smo se odpravili nazaj proti pustolovskem parku. Pri gostilni smo se ustavili in počakali drugo skupino. Nato smo šli proti parku, kjer so nam nataknili varnostne pasove in razložili pravila. Preizkusili smo se na različnih plezalnih stenah.
Prišel je čas odhoda nazaj v šolo. Avtobus nas je že čakal. Bil je zelo lep športni dan. (Nuša Panjan, 2. razred)

PRILAGODI VIDEZ STRANI