DEVETOŠOLCI NAŠE PRVOŠOLČKE POPELJALI PO ŠOLI

V sredo, 6.9.2023 so imeli učenci 1. razreda voden ogled po šoli. Devetošolci smo prišli v njihov razred, kjer si je vsak prvošolec izbral enega izmed nas. Z roko v roki smo odšli na ogled tajništva in ravnateljeve pisarne. Prvošolci so bili zelo radovedni. Ravnatelj jim je povedal, kako poteka njegovo delo. Nato smo se pomaknili na višjo stopnjo, kjer poteka pouk za učence od 6. do 9. razreda. Razkazali smo jim vse učilnice in kabinete. Po ogledu višje stopnje smo stopili v jedilnico, ki je od večine učencev najljubši prostor. Iz jedilnice smo pot nadaljevali v telovadnico, kjer prvošolci najraje preživljajo čas. Naredili smo še skupinsko sliko in se poslovili z željo, da se še večkrat skupaj družimo.

Tia Požek, 9.r, novinarski krožek

PRILAGODI VIDEZ STRANI