Prireditev ob dnevu državnosti in zaključku šol. leta 2022/23

Zadnji šolski dan, 23. 6. 2023, smo s prireditvijo počastili dan državnosti in se poslovili od šolskega leta. Prireditev se je pričela s himno, ki jo je na pozavno zaigral učenec David Kopač. Program, ki je sledil, je bil zelo raznolik, saj so se nam učenci predstavili z deklamacijo, recitacijo, igranjem na glasbene instrumente in plesom. Na prireditvi je nastopil tudi mlajši otroški in mladinski pevski zbor. Vezni tekst za prireditev so pripravili učenci, ki obiskujejo mladinski pevski zbor skupaj z učiteljico Robertino Ladika Migalič.
Na prireditvi je ravnatelj skupaj z razredniki podelili priznanja najuspešnejšim učencem, ki so prejeli priznanja na državni ravni. Ob zaključku prireditve je ravnatelj pohvalil najbolj zaslužne učence, vse učence pa s spodbudnimi besedami pospremil v počitniški čas.

PRILAGODI VIDEZ STRANI