Poreč 2023 – ponedeljek

Zjutraj ob 7.00 smo odrinili iz Dragatuša in ob 10.30 smo že prispeli v Poreč. Sledilo je spoznavanje novega okolja, namestitev v sobe in krajši sestanek s predstavitvijo našega vsakdana v šoli v naravi.
Sledilo je okusno kosilo (juha, pečeni svinjski zrezki, pire krompir, zelena solata in paradižnik), ki smo ga več ali manj radi pospravili, nato popoldanski počitek in sedaj nas čaka še odhod na plažo. Govori se, da je morje toplo. Bomo videli!

Morje je v redu, tudi meduz in ježkov ni. Popoldan je minil v prilagajanju na morje, ponavljanju znanja plavanja in preizkušanju novosti. 
Po večerji (špageti z mletim mesom in solato) smo odšli na plažo in tam likovno ustvarjali – risali smo sončni zahod. 
Sedaj je pred nami še prva noč. Upajmo na najboljše.

PRILAGODI VIDEZ STRANI