Zaključek angleške bralne značke

V petek, 2. 6., so imeli učenci 2. triade, ki so v letošnjem šolskem letu opravili angleško bralno značko, zabaven zaključek le-te. Zbrali smo se ob 17. uri in se na šolskem igrišču najprej igrali gibalne igre – štafetno sestavljanje angleških besed, »hotdog« in »popcorn«. V tem času je nekaj šestošolk s pomočjo učiteljice Ive Schweiger speklo palačinke, katere so učenci po uri in pol gibanja komaj dočakali. Nuša je pripravila ameriške, Daša in Neža pa navadne – učenci se kar niso mogli odločiti, ali jim bolj teknejo tiste z marmelado ali tiste s čokoladnim namazom. Po kratki sprostitvi na igralih pa je sledil še zadnji del večera – ogled animiranega filma Shrek. Kljub temu, da so ga nekateri učenci že kdaj prej videli, je bil ogled pravo doživetje in vsi udeleženi komaj čakamo, da angleški popoldan zopet ponovimo.

Mentorica angleške bralne značke Maja Jelerčič Jesih

PRILAGODI VIDEZ STRANI