Združili smo dva šolska projekta, POGUM v okviru slovenščine in ZDRAVO ŠOLO v okviru športa, se povezali z lokalno skupnostjo in se pošteno pretegnili.

V ponedeljek, 21. 3. 2022, so začeli učenci 6. in 7. razreda, dan kasneje so nadaljevali učenci 8. in 9. razreda. Jutranjo telovadbo smo izvajali pod nadzorom Šole zdravja (»Oranžni«). Še pred poukom smo se zbrali na šolskem igrišču. Pri nekaj stopinjah Celzija pod ničlo nas je kar zeblo, a naši vodniki so poskrbeli, da nam je bilo že po nekaj vajah pošteno toplo; nekateri smo celo odvrgli bunde. Vadba je trajala malo manj kot šolsko uro. Po pozdravu prijetnemu Soncu smo si zaželeli lep dan, nato pa smo se odpravili v šolske klopi.

Hvala našim »Oranžnim«, da so nam pomagali uresničiti pregovor Po jutru se dan pozna., saj smo imeli lep in aktiven dan še naprej.