Tudi letos zelo uspešni na natečaju Evropa v šoli

NATEČAJ EVROPA V ŠOLI 2020/2021

Vsako šolsko leto sodelujemo na natečaju Evropa v šoli, ki ga koordinira Zveza prijateljev mladine Slovenije in se udeležimo regijske in državne prireditve s podelitvijo najvišjih priznanj in nagrad. Ker pa sta bili tudi letos zaradi epidemije koronavirusa odpovedani obe prireditvi, bomo podelitev priznanj za naše učence izvedli v naši šoli. Letošnja tema, na katero so likovno ustvarjali naši učenci, je bila: ČE KRUHEK PADE TI NA TLA, POBERI IN POLJUBI GA. Na regijski del natečaja smo poslali po 5 likovnih del iz vsake triade, skupno 15 likovnih del.

Na regijski del natečaja so se s svojimi likovnimi deli uvrstili: Tim Špehar iz 1. r. (mentorica: Sanela Majstorović), Nika Babič, Neja Dajčman in Neža Koce iz 2. r. (mentorica: Mojca Pavlinič), Jaša Perc iz 3. r. (mentorica: Marija Vesna Frank), Ana Gerzetič in Vito Matkovič iz 4. r. (mentorica: Ivanka Šuštarič), David Kopač iz 5. r. (mentorica: Sabina Lukežič), Tjaša Davidović in Manca Horvat iz 6. r. (mentorica: Jasmina Strugar), Katja Cerar in Anej Kobe iz 7. r. (mentorica: Jasmina Strugar), Julija Štefanič in Ana Željko iz 8. r. (mentorica: Jasmina Strugar) in Anej Bahor iz 9. r. (mentorica: Jasmina Strugar).

Na državni del natečaja so se s svojimi likovnimi deli uvrstili:

Tjaša Davidović iz 6. r. (mentorica: Jasmina Strugar),

Anej Kobe iz 7. r. (mentorica: Jasmina Strugar) ter

Julija Štefanič iz 8. r. (mentorica: Jasmina Strugar).

Učenec ANEJ KOBE se je s svojim likovnim delom uvrstil na 1. MESTO V DRŽAVI. ČESTITAMO MU ZA VISOK USPEH!

Čestitamo tudi vsem sodelujočim učencem na regijskem in državnem nivoju natečaja!

Mentorica in koordinatorica za natečaj Evropa v šoli na OŠ Dragatuš Jasmina Strugar