Pričetek gradbenih del

Danes, 15. 5. 2020, so se pričela prva dela, ki naj bi na koncu pripeljala do novega prizidka. Za začetek bo potrebno premakniti energetske in komunalne vode, ki bi bili v napoto pri gradnji prizidka. Ker je v prvi fazi predvidena izgradnja prizidka šolske kuhinje in jedilnice, so se tudi dela pričela na severni strani šolske stavbe ob obeh omenjenih prostorih.
Najbolj padeta v oči dve spremembi – ni več stavbe, v kateri so bile nekoč plinske jeklenke za potrebe kuhinje, prav tako pa se pozna odsotnost večjega števila smrek, ki so rasle ob šoli na severni strani.
Današnje dogajanje si lahko ogledate v foto galeriji.
Za konec pa še ena dobra novica – kot mnogi v Dragatušu bomo tudi v šoli v kratkem dobili optični priključek, ki nam bo omogočil boljši dostop do spleta.