Rogla 2020 – prvi dan

Danes, 17. 2. 2020, smo se učenci 7. in 8. razreda zjutraj ob 7.00 odpeljali proti Rogli. Tam bomo imeli 5-dnevno šolo v naravi.
Pot je minila hitro in ob 10.25 smo bili že na Gorenju, vasici nad Zrečami. Takoj smo se razporedili po sobah, dobili manjkajočo opremo, pojedli okusno kosilo in ob 13.00 že odbrzeli na Roglo. Tam smo se razporedili v skupine in pričeli z delom. Sneg je bil južen (bilo je 9 stopinj), a nas to ni preveč motilo.
Smučali smo do 16. ure. Sledil je povratek v Gorenje, kratek “počitek” in nato še popoldanske aktivnosti do večerje ob 18.30.
Mamice, očki – mi se imamo fajn in vas lepo pozdravljamo. Ostalim v šoli pa – nam je lepše.
Zvečer smo imeli še nekaj predavanj (o učenju smučanja, varnosti na smučišču…), malo pa smo se tudi razgibali v telovadnici.
Za večerjo smo imeli palačinke.