Prireditev ob slovesu 9. razreda – 2018

Učenci 9. razreda so imeli v sredo, 13. 6. 2018, valeto za starše, sorodnike in kolektiv šole. Pripravili so pester in dolg program. Smeha ni manjkalo.

Delček programa so pokazali tudi učencem v petek, 15. 6. 2018, ko so v šolo prispeli nekoliko kasneje kot običajno, saj je to bil za njih zadnji osnovnošolski dan.

Učenci so se pomerili v nekaj kvizih, ‘devetarji’ so nam zapeli pesem o prijateljstvu, zaplesali, nam namenili par besed, povedali, kje bodo nadaljevali šolanje … Nato so mentorji, razredničarka in ravnatelj podelili vsa priznanja, ki so jih učenci 9. razreda prejeli v tem šolskem letu, tako na tekmovanjih kot za odlično delo.

Sledila je predaja ključa 9. razreda 8. razredu. Nato so učenci 9. razreda še odšli po razredih in se poslovili ob zvokih harmonike.