Tehniški dan v 3. razredu – izdelek po načrtu

V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo učenci 3. razreda imeli tehniški dan. Izdelovali smo opomnik, slovensko zastavo in grb. Pri izdelavi smo potrebovali lepenko, samolepilne listke in nalepke.
Imeli smo  se lepo.

Urška Špehar

V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo učenci 3. razreda imeli tehniški dan. Izdelali smo opomnik, slovensko zastavo in slovenski grb. Potrebovali smo različne materiale: lepenko, valovito lepenko, nalepke in drugo. Učiteljica Mojca Pavlinič nam je zelo veliko pomagala. Vsi smo se zelo potrudili.

Tjaša Davidović

V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo imeli tehniški dan. Izdelovali smo opomnik in zastavo. Imela sem se zelo lepo. Dobila sem oceno 5.

Lotie Levak Volf

V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo imeli učenci 3. razreda tehniški dan. Izdelovali smo opomnik, slovensko zastavo in slovenski grb. Potrebovali smo valovito lepenko, kovinsko ravnilo, škarje, svinčnik , plastično letev za koledarje. Za izdelavo sem potrebovala dve šolski uri. Bilo je lepo.

Manca Horvat

V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo učenci 3. razreda imeli tehniški dan. Izdelovali smo zastavo in opomnik. Imela sem se lepo. Bilo je poučno.

Sara Horvat

V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo imeli učenci 3. razreda tehniški dan. Izdelali smo opomnik in zastavo. Uporabljali smo lepilo in škarje. Ni mi bilo všeč, ker nismo imeli športa. Pravzaprav pa mi je bilo zelo lepo.

Ajda Gešelj

V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo imeli tehniški dan. Naredili smo opomnik, zastavo in grb. Bilo je zelo lepo.

Anamarija Hudelja in Anja Puhek

V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo učenci 3. razreda imeli tehniški dan. Izdelovali smo opomnik, grb in slovensko zastavo. Uporabljali smo lepilo, trd papir, lepenko in nalepke.  Imel sem se zelo dobro. Ko smo naredili izdelke, smo pisali o tehniškem dnevu. Nato je učiteljica  ocenila še  opomnik, zastavo in grb.

Bor Petrovčič

V ponedeljek, 29. 1. 2018, smo imeli tretješolci tehniški dan. Izdelovali smo izdelke po načrtu.
Najprej smo izdelali opomnik, nato še zastavo in grb. Potrebovali smo rebrast papir, svinčnik, škarje, lepilo in leseni palčki. Najlažje mi je bilo narediti zastavo. Učiteljica je ocenila vse tri izdelke.
Preživeli smo lep dopoldan.

Enej Panjan