Peka piškotov za dobrodelno akcijo

V sredo, 20. 12. 2017, smo imeli na OŠ Komandanta Staneta Dragatuš Novoletno prireditev. Na pobudo predstavnikov šolskega sklada so starši, učenci, učitelji, vzgojiteljice in DKŽ Dragatuš v tednu pred prireditvijo pekli piškote, za katere so obiskovalci v času prireditve namenili dobrodelne prispevke. Izkupiček, 545€, je namenjen nakupu glasbil za otroke iz vrtca in učence.
Za peko – pravzaprav za pripravo piškotov za peko – so uporabili kar šolsko jedilnico. Vse mize so bile polne pekovskih pripomočkov in ostalega, kar je potrebno za peko piškotov. Pri delu so pomagale tudi učenke šole, zaposleni v šoli in vrtci ter starši. Pripravili so čez sto vrečk piškotov, ki so šli zelo dobro v prodajo.