Energetska sanacija šole stanje 16. 9. 2017

V preteklem tednu so bila zaključena dela v telovadnici, končana so bila tudi dela na postavitvi toplotnega ovoja na vzhodni strani šole. Dokončanja del v telovadnici bodo najbolj veseli šolarji, saj so zelo pogrešali “normalne” ure telovadbe. H koncu se približujejo tudi dela na južni strani telovadnice – proti igrišču – in v kurilnici. Ta teden so pripeljali toplotno črpalko in jo namestili pred šolsko stavbo ob kurilnici. Tudi v kurilnici so nadaljevali z deli, saj naj bi končali predvidoma v četrtek.
Veliko bo odvisno tudi od vremena, saj le-to ta teden ni bilo naklonjeno gradbincem. Upajmo na boljše vreme v prihodnjem tednu. Sicer pa se energetska sanacija v notranjosti šole pozna že sedaj – je namreč veliko topleje kot je bilo v preteklosti ob takšnem vremenu in temperaturah.