Poreč 2017 – peti dan

Končno smo dočakali zadnji dan v Poreču. Zjutraj so se po zajtrku učenci, ki so izdelovali mobile, fotografirali s svojimi izdelki. Dopoldansko kopanje na plaži je minilo v igri, skakanju v vodo, nekateri pa so samo opazovali dogajanje v vodi, saj so bili z mislimi že na poti domov. Po povratku s plaže smo se najprej stuširali, pripravili prtljago, po prihodu avtobusa pa smo le-to predali šoferjema. Nato pa še zadnje kosilo, pozdrav v slovo VIRC-u in veselo proti domu.
V spodnji foto galeriji si lahko ogledate videz vzgojno izobraževalnega in rekreacijskega centra VIRC Poreč ter učence pri zajtrku zadnji dan.

P. S.: V šolo smo pripeljali nekaj opreme, ki “ni od nikogar”. V ponedeljek bomo na spletu objavili fotografije predmetov, lahko pa si jih ogledate tudi v šoli na hodniku pred knjižnico.