Tehniški dan – pustne maske

V torek, 28. 2. 1017, smo imeli učenci od 6. do 9. razreda tehniški dan. Izdelovali smo pustne maske.
Vsak razred je delal svojo skupinsko masko. Učenci 6. razreda so se morali preleviti v Marsovce, učenci 7. razreda v čarovnike, učenci 8. razreda v Indijance in učenci 9. razreda v Egipčane.
Med izdelovanjem smo se tudi zabavali, poslušali glasbo in se sladkali z bonboni.
5. šolsko uro smo se vsi zbrali v telovadnici (tudi učenci od 1. do 5. razreda), kjer smo se pustne maske predstavile. Vsaka skupina je zaplesala svoj pustni ples ob izbrani slovenski glasbi, za katero sta poskrbela Jan in Dominik iz 9. razreda. Tudi mlajši učenci so zaplesali in zapeli. Preostanek časa smo namenili sladkanju z bonboni in plesu.
Tega dne smo imelo najboljšo malico po mojem mnenju, in sicer krof in kefir.
Dan je bil nadvse zanimiv, razgiban in zabaven.

Gregor Pupič, 6. r., novinarski krožek